Lakiernictwo

Lakierowanie samochodów w Chorzowie

Lakiernia samochodowa

Zapraszamy do skorzystania z usług lakierowania i malowania samochodów. Posiadamy profesjonalną lakiernię samochodową, w której dokonujemy wszelkich napraw powłoki lakierniczej. Niwelujemy uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania, przetarcia lakieru, powierzchowne i głębokie rysy, pęknięcia oraz poważne uszkodzenia powypadkowe. Poprawiamy również efekt prac poprzedników, usuwamy złuszczenia lakieru, zacieki, nierówności oraz cienie. Wstawiamy również reperaturki nadkoli, progów i innych elementów karoserii.

Zaufaj profesjonalistom

Lakierowaniem samochodów zajmujemy się od wielu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie umożliwia nam świadczyć Państwu usługi najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany lakiernik samochodowy z powodzeniem radzi sobie z postawionymi wyzwaniami. Pistolet lakierniczy w jego rękach to prawdziwa broń, zdolna pomalować każdy, nawet najbardziej wymagający element. Ponadto stosujemy jedynie wysokiej jakości produkty przeznaczone do lakierowania.

Sprzedajesz samochód?

W ofercie naszego serwisu samochodowego znajduje się również pakiet przygotowania samochodu do sprzedaży, w ramach którego dokonamy drobnych napraw lakierniczych, polerowania powłoki lakierniczej oraz detailingowe wyczyszczenie pojazdu z zewnątrz jak i wewnątrz, co przyciągnie większą uwagę przyszłych klientów.

  • Malowanie części blacharskich
  • Malowanie zderzaków i plastikowych elementów karoserii
  • Usuwanie drobnych zadrapań i pęknięć na lakierze
  • Usuwanie wgnieceń w karoserii
  • Polerowanie powłoki lakierniczej
  • Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Lakiernia samochodowa Chorzów

Blacharstwo Chorzów - Opel Zafira przed naprawą
Opel Zafira przed naprawą

Blacharstwo Chorzów - Opel Zafira po naprawie

513 832 561

Pomoc Drogowa 24h/7 w Chorzowie i Katowicach

Bezpłatna pomoc drogowa dla klientów serwisu

Zadzwoń

+48 513 832 561

Znajdź nas

ul. 17 Sierpnia 21, Chorzów

Email

i-w.rak@o2.pl