Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa Chorzów

Profesjonalna pomoc drogowa na Śląsku

Zadzwoń: +48 513 832 561
Znalazłeś naszą stronę w sieci zapewne dlatego, że pilnie potrzebujesz usług doświadczonej i niedrogiej pomocy drogowej. Twoje auto utknęło na trasie, miałeś awarię, kolizję lub wypadek i pilnie potrzebujesz ratunku. I-W Rak od wielu lat pełni swoją służbę na trasach Górnego Śląska, docierając na wezwania płynące z okolic Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Mysłowic, Jaworzna, Czeladzi i Świętochłowic.

Holowanie pojazdów na Śląsku

Nasza główna dziedzina to holowanie pojazdów na terenie Śląska, Polski, krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Specjalizujemy się w transporcie na auto lawetach pojazdów sportowych, zabytkowych, ale nie tylko. Auto holowanie robimy wyspecjalizowanym, profesjonalnym sprzętem, który ciągle unowocześniamy i wyposażamy, tak, by klient zlecający nam transport swojego auta miał pewność, że powierzył swoje mienie w odpowiednie ręce.

Posiadamy też auta zastępcze dla ofiar kolizji drogowych. Koszt ich wynajęcia pokrywa ubezpieczyciel w ramach OC sprawcy.

513 832 561

Pomoc Drogowa 24h Katowice

Oferujemy transport na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Wyjeżdżamy do zleceń nie tylko na terenie Chorzowa i okolic. W palecie naszych usług znajduje się też awaryjne odpalenie pojazdu. Jeśli naprawy nie da się wykonać na miejscu, doradzimy odpowiedni warsztat, dostarczając samochód na miejsce.

Jeśli trafił Ci się problem z autem i potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy drogowej na „już” , także w nocy – zadzwoń na nasz całodobowy numer alarmowy. Nie zostawiamy nikogo w potrzebie, przyjmując zlecenia przez całą dobę, również w niedziele i dni wolne od pracy.

autopomoc

DROGOWA KATOWICE,CHORZÓW, BYTOM

I-W-RAK Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Katowice

Nasze atuty:

  • Całodobowa dostępność usług – pracujemy w trybie 24h
  • Auto zastępcze dla klientów
  • Bezpłatna pomoc drogowa dla klientów naszego warsztatu
  • Doświadczenie w transporcie maszyn budowlanych, wózków widłowych i maszyn rolniczych
  • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego serwisu lub warsztatu samochodowego
  • Doświadczenie na trasach Polski i Unii Europejskiej
  • Doskonała, centralna lokalizacja, pozwalająca dotrzeć na miejsce awarii lub wypadku już kilkanaście minut

Posiadamy

pomoc drogowa w Chorzowie
Nasza laweta umożliwia przewóz samochodów bardzo nisko zawieszonych takich jak Audi R8.

Pomoc Drogowa Chorzów

Holowanie nie tylko w Katowicach

Nasza firma wykonuje usługi holowania i pomocy drogowej nie tylko w Katowicach, ale również na terenie całego województwa Śląskiego.
Ponadto obsługujemy takie miasta jak: Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie

pomoc drogowa chorzów holowanie porshe
holowanie 24h chorzów
pomoc drogowa chorzów holowanie porshe

O firmie Rak Autoserwis

Nasza firma działa od wielu lat. mieści się w Chorzowie. Obsługujemy wszystkie pobliskie miasta: Katowice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, Czeladź, Świętochłowice

Błyskawicznie dojeżdżamy na wezwanie na śląskich trasach. Nasze doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają sprostać największym wyzwaniom, ciągle się rozwijamy, tak, aby klient znajdujący się w potrzebie znalazł u nas rozwiązanie większości swoich problemów z samochodem.

Nowoczesny tabor holowników sprawia, że możemy być w kilku miejscach równocześnie, możemy obsłużyć większe zdarzenia drogowe.

Oferujemy holowanie i transport samochodów osobowych, dostawczych, transport maszyn budowlanych i rolniczych na lawecie. Wyciągamy z rowu i błota, oferujemy drobne naprawy na drodze, dowieziemy paliwo.

Dla ofiar kolizji drogowych mamy auta zastępcze, których koszt wynajmu pokrywa OC sprawcy.

Cieszymy się dobrą opinią, polecają nas klienci i to nas wyróżnia spośród innych pomocy drogowych. Pracujemy w czasem w trudnych warunkach, spotykamy się z ludźmi, którzy nie zawsze panują nad sobą, są sytuacje, gdzie emocje wybuchają od byle iskry, ale my przede wszystkim chcemy pracować wg zasady „być człowiekiem i zrozumieć człowieka w biedzie”.

Zadzwoń

+48 513 832 561

Znajdź nas

ul. 17 Sierpnia 21, Chorzów

Email

i-w.rak@o2.pl