O firmie ⋆ RAK AUTOSERWIS ⋆

Historia firmy I-W RAK rozpoczęła się w 1998 roku i od samego początku związana jest z branżą motoryzacyjną. Na przestrzeni lat skromny serwis samochodów przerodził się w profesjonalny serwis blacharsko-lakierniczy będący jedną z najprężniej działających firm na terenie Chorzowa. W chwili obecnej zajmujemy się kompleksowymi naprawami powypadkowymi samochodów wszystkich marek.

Profesjonalna naprawa blacharsko-lakiernicza
Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo związane z naprawą posiadanego samochodu. Wieloletnie doświadczenie i setki naprawionych samochodów

Bezpłatny samochód zastępczy
Dla klientów potrzebujących samochodu na czas naprawy, posiadamy odpowiedniej klasy i bogato wyposażony samochód zastępczy, a w przypadku klienta będącego osobą poszkodowaną taki samochód przysługuje zupełnie bezpłatnie.

Pomoc drogowa 24H
W skład naszego serwisu wchodzą również profesjonalne usługi całodobowej pomocy drogowej i holowania na terenie Chorzowa, Katowic i całego województwa Śląskiego. Jest to wygodne rozwiązanie, w przypadku kiedy Państwa samochód odmówił posłuszeństwa, czy to w trakcie jazdy lub pod domem i istnieje potrzeba jego transportu wprost do naszego warsztatu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń
+48 513 832 561
Znajdź nas
ul. 17 Sierpnia 21,
41-503 Chorzów